• tipy na výlet1
    tipy na výlet1

    Budete překvapeni krásou a rozmanitostí zdejší krajiny.

Městskou plovárnu Louka naleznete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní částí města Znojma. Velkoryse pojaté koupaliště s nerezovými vanami doporučujeme všem milovníkům koupání a zábavy vůbec. Velká travnatá plocha (je zde i vhodný stín pod stromy) s prolézačkami, pískovištěm a hřištěm na  fotbálek i volejbal. Dva tobogány a skluzavka pro menší děti, většinou bez delšího čekání. Přilehlá restaurace a občerstvení. Hlavní vstup je situován z ulice Melkusovy, tam je možné zaparkovat automobil nebo v oplocené části odstavit kolo. Kapacita plovárny je 2450 návštěvníků. Dobrá dostupnost také IDS a to linkou č. 802804 a 805.

Možno spojit i s návštěvou přilehlého Louckého kláštera a  na jeho nádvoří ochutnávkou, nebo nákupem vína a  zemědělaských prodůktů.

A uschovají Vám zde i Vaše kola !!! 

Tato recenze asi nejlépe vystihuje vše :-)

Dobrý den,
jsme z Hradce Králové, byli jsme u vás poprvé a plovárna je naprosto úžasná. Obě naše děti, jak roční, tak tříleté, se u vás perfektně zabavily a přitom bezpečně. Tobogán, který je právě pro ty prcky pomalejší, super a mini klouzačka v brouzdališti perfektní. Pochválit musím také trávu, příjemně se po ní chodilo, čistotu, člověk se nebál jít bos na toaletu. Fakt jsme byli nadšený! A úžasné byly i dámy z obsluhy turniketů a půjčovny. Ochotné, usměvavé, vstřícné, poradily, pomohly. Hned se nás ujaly :) Tímto je moc zdravíme!! Rodina s dvěma dětmi, kočárkem a slunečníkem :)

Otevírací doba a aktuální ceník zde ...

© 2022 Vranov nad Dyjí, Podyjí - ubytování a cykloturistika - Logo patička Web by Golden Orange | CMS by Joomla