• tipy na výlet1
    tipy na výlet1

    Budete překvapeni krásou a rozmanitostí zdejší krajiny.

Poznejte Znojmo a jeho blízké okolí ze zážitkového elektrobusu. Zkušení a kvalifikovaní průvodci Vás svezou, pobaví. mírně poučí a také Vám dají ochutnat nejlepší produkty našeho regionu.

Znojmo chutná a věříme, že bude chutnat i Vám.

 

Znojmo chutná (nejen) dětem

Zážitkový program o životě ve středověkém městě s ochutnávkou ovocných moštů, zdravého mlsání pro děti a piva z regionálních pivovarů pro dospělé

- interaktivní program pro všechny hravé a zvídavé děti od 3 do 93 let
- pravidelně každý den v červenci a srpnu 2021 od 10:00 do 11:15 hod
- hry, soutěže, kvíz, zajímavé výhledy, tematická hudba, fotografie pramenů
- zahájení programu u zastávky ekobusu Znojmáček na ulici Přemyslovců.

Jízdné a bližší informace zde

 

Znojmo chutná dospělým - Vol I

Těšte se na romantickou jízdu podvečerním centrem středověkého Znojma. Pryč jsou auta i shon na ulicích a náměstích. Budeme Vám poutavě i zábavně vyprávět o historii našeho krásného města. Přitom si také vychutnáte příjemné melodie, úžasné výhledy na řeku i okolí města a především dary přírody v podobě skvělého znojemského vína a regionálních delikates, které umocní jeho neopakovatelnou chuť. 

Jízdné a bližší informace zde


Znojmo chutná dospělým – Vol.II

Těšte se na neopakovatelný zážitek z jízdy večerním Znojmem. Po krátkém průjezdu středověkým jádrem kolem znojemské radnice a radniční věže se budeme tentokrát věnovat osobnostem a památkám doby nedávno minulé. Znojmo na přelomu 19.-20. století zažilo neobyčejný rozmach a bylo místem působení mnoha výjimečných jmen. Některé z nich dodnes připomínají znojemské ulice a prostranství. Poznejte je s námi! Kromě nich Vám na originálních místech (třeba ve stínu bývalé starostovské vily z roku 1932) nalejeme ta nejlepší vína z naší vinařské podoblasti.

 Jízdné a bližší informace zde

 

 

 

© 2022 Vranov nad Dyjí, Podyjí - ubytování a cykloturistika - Logo patička Web by Golden Orange | CMS by Joomla