• tipy na výlet1
    tipy na výlet1

    Tipy na výlet - Vranov nad Dyjí, Podyjí, Vranovská přehrada, Znojmo

Městskou plovárnu Louka naleznete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní částí města Znojma. Velkoryse pojaté koupaliště s nerezovými vanami doporučujem všem milovníkům koupání a zábavy vůbec. Velká travnatá plocha ( je zde i vhodný stín pod stromy ) s prolézačkami, pískovištěm a hřištěm na  fotbálek i volejbal. Dva tobogány a skluzavka pro menší děti. Většinou bez delšího čekání. Přilehlá restaurace a občerstvení. Hlavní vstup je situován z ulice Melkusovy, tam je možné zaparkovat automobil nebo v oplocené části odstavit kolo. Kapacita plovárny je 2450 návštěvníků. Dobrá dostupnost také IDS a to linkou č. 802804 a 805.

Možno spojit i s návštěvou přilehlého Loukého kláštera a  na nádvoří nákupem vína a  zemědělaských prodůktů

Tato recenze asi nejlépe vystihuje vše :-)

Dobrý den,
jsme z Hradce Králové, byli jsme u vás poprvé a plovárna je naprosto úžasná. Obě naše děti, jak roční, tak tříleté, se u vás perfektně zabavily a přitom bezpečně. Tobogán, který je právě pro ty prcky pomalejší, super a mini klouzačka v brouzdališti perfektní. Pochválit musím také trávu, příjemně se po ní chodilo, čistotu, člověk se nebál jít bos na toaletu. Fakt jsme byli nadšený! A úžasné byly dámy z obsluhy turniketů a půjčovny, směna v pátek 26.6. Ochotné, usměvavé, vstřícné, poradily, pomohly. Hned se nás ujaly :) Tímto je moc zdravíme!! Rodina s dvěma dětmi, kočárkem a slunečníkem :)

Otevírací doba:

Vedlejší sezona / Květen a září

  Provozní doba Vstupné dospělí Vstupné snížené
Odpolední 12:00–18:00 65 Kč 40 Kč
Večerní 16:00–18:00 40 Kč 25 Kč

Hlavní sezona / Od června do srpna

  Provozní doba Vstupné dospělí Vstupné snížené
Celodenní 10:00–20:00 90 Kč 70 Kč
Odpolední 14:00–20:00 70 Kč 50 Kč
Večerní 17:00–20:00 50 Kč 40 Kč
Noční 20:30–22:30 65 Kč 65 Kč
– noční koupání dle počasí

Poznámky:

  • Děti do 6 let vstup zdarma.
  • Důchodci, děti do 150cm – snížené vstupné.
  • ZTP, ZTP-P – zdarma
  • V ceně vstupného je použití bazénových atrakcí zdarma.
  • Samostatně se platí hřiště, stoly na tenis, lodičky pro děti, zapůjčení slunečníků, lehátek a trezorků cenností půjčovně.
  • Přechod na hlavní sezonu a změna otevírací doby může záviset na počasí (sledujte titulní stránku na webu http://www.plovarnalouka-znojmo.cz)

© 2016 Vranov nad Dyjí, Podyjí - ubytování a cykloturistika - Logo patička Web by Golden Orange | CMS by Joomla