• ubytovani-1
    ubytovani-1

    Doporučené ubytování v Podyjí které Vás zcela jistě nezklame.

Malý rodinný hotel uprostřed kouzelné přírody Národního parku Podyjí. Místo, kde se o Vás postaráme.

ODPOČIŇTE SI

uprostřed kouzelné přírody Národního parku Podyjí.Obklopí Vás kraj s čistým vzduchem, uspěchaný svět se zpomalí a při východu slunce zažijete ticho,

 ve kterém i ptáci dělají hluk.Zbavíte se stresu a napětí.Rodiče s dětmi sinajdou čas na sebe,stráví krásné dny v přírodě a společně poznají venkovský život.

 

ZAŽIJTE

vonící louky a hluboké lesy, zažijte podzimní klid plný barev,zažijte krásné chvíle pod hvězdami v zahradě, o které víte, že o ní někdo dlouhá léta  s láskou

pečuje.

 

POCHUTNEJTE SI

našich jídlech, připravených s láskou a potěšením, čerpajících ze zkušeností našich babiček,pro které byly vlastní bylinky a suroviny od přátel z okolí

samozřejmostí.I mytakové máme a děkujeme jim za jejich práci.

 

NAJDĚTE SI

u nás " to Vaše " místo. Místo, které si zamilujete a budete se do něj rádi vracet. Těšíme se na Vás.

Kontakty:

www.penzionuhradku.cz | +420 603 757 990 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Neobyčejný hotel a babymlýn pro neobyčejné hosty.

Ubytujte se v hotelu s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete vy i vaše děti místo, kde se pobavíte a zároveň si odpočinete. Babyhotel a babymlýn Karolínka je komfortní ubytovací zařízení, uzavřené pro veřejnost a je tedy plně k dispozici pouze vám. Všechny pokoje jsou vkusně rekonstruované s rozdílným designem. Každý pokoj je směřován k jistému stylu a barvě tak, aby oslovil nejn vás dospělé, ale i Vaše děti.

 

Využijte velkorysé zázemní hotelu, které Vás určitě mile překvapí. Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovnímbazénem, masážní vanou, hernou, uzavřenými dvory s krásným posezením, zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí. Venkovní bazén je vybaven systémem přírodního čištění vod. Zábavu děti naleznou také v tematicky laděných programech či v kreativní dílně.

 

Ta nejlepší dovolená pro Vás a Vaše děti. Babyhotel a Babymlýn Karolínka je ta správná volba.

Kontakty:

www.babyhotelkarolinka.cz | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 777 886 206

Klid a pohoda v prvorepublikové vile s nezapomenutelným výhledem.

Příjemně prostorné rodinné ubytování s bohatým zázemím Vás určitě nezklame. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek, turistiku i cykloturistiku. V létě spousta zábavy a osvěžení, na jaře a na podzim pohodový relax i nostalgická romantika, v zimě dokonalý klid a nádherná zimní příroda.

 

V prvorepublikové vile, kterou kdysi postavil vranovský mlynář Inocenc Jelen Vás čeká nejen komfortní ubytování v apartmánech s prostornou zahradou a výhledem na zámek Vranov nad Dyjí, ale zároveň i přátelské a srdečné prostředí, kde Vám splní každé Vaše přání. Penzion Vám zároveň poskytne výbornou výchozí polohu pro Vaše výpravy za zajímavými místy v okolí Vranova.

 

Láká Vás ubytování s retro prvky a přátelské prostředí? Pak je Penzion Jelen právě tím, co hledáte.

 

 

 

Kontakty:

www.vranov.com Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 724 774 774

Krásné ubytování, skvělé jídlo a jedinečný duch místa.

Penzion U Kapličky se nachází vobci Podmolí v těsné blízkosti Národním parku Podyjí a coby kamenem dohodil od historického města Znojma. Už toto umístění ho vlastně činí jedinečným, protože okolí je tu opravdu krásné a jste zde přímo jeho součástí. Snahou majitelů manželů Šturalových je abyste se cítili dobře. Zpomalili, vychutnali si strávené chvíle, objevovali krásy okolních lesů, přírody Podyjí protkané hustou sítí cyklostezek a vycházkových tras spřekrásnými výhledy na meandrující řeku Dyji a svahy porostlé vinnou révou. Je to překrásná část naší země vonící vínem, sluncem a úrodnou půdou.

 

Penzion vznikl vroce 2019 citlivou opravou zbídačeného historického objektu, kterému majitelé vdechli nový život a s úctou k místu a původnímu duchu přestavěli na komfortní ubytování.

 

Krásné prostředí, skvělé jídlo v sezónním bistru zaměřeném na kvalitu a lokálnost surovin, možnost ochutnávky vín v původním vinném sklípku, pěkné moderní pokoje, kde Vám nic nebude chybět, klid a venkovská pohoda, to vše dělá z tohoto místa to pravé místo pro Váši dovolenou na kterou budete rádi vzpomínat.

Kontakty:

www.ukaplicky-podmoli.cz | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 605 080 564

© 2022 Vranov nad Dyjí, Podyjí - ubytování a cykloturistika - Logo patička Web by Golden Orange | CMS by Joomla