• ubytovani-1
    ubytovani-1

    Ubytování Vranov nad Dyjí - Podyjí

Depandance IMG 2084  03  logo06 041foto restaurace 033

Penzion U Hrádku **** Vám nabízí přívětivé a přátelské prostředí moderního rodinného penzionu se službami kvalitního hotelu. Velká udržovaná zahrada, vyhlášená restaurace s vinotékou, čisté komfortně zařízené pokoje a romantika uprostřed kouzelného Národního parku Podyjí s výbornou dostupností města Znojma a Vranovské přehrady je to, proč se k nám naši hosté vracejí a pomáhají nám získat řadu úžasných ocenění, které náš penzion získal.

Díky naší atraktivní poloze v centru Národního parku Podyjí je již jen na Vás, kam se na svých výletech vydáte.Zda do historického města Znojma, na prohlídku úžasného zámku Vranov nad Dyjí, nebo jen za relaxací na pláže Vranovské přehrady.

Odpočiňte si uprostřed kouzelné přírody Národního parku Podyjí.Obklopí Vás kraj s čistým vzduchem, uspěchaný svět se zpomalí a při východu slunce zažijete ticho ve kterém i ptáci dělají hluk.Zbavíte se stresu a napětí. Rodiče s dětmi si najdou čas na sebe, stráví krásné dny v přírodě a společně poznají venkovský život.

Penzion U Hrádku **** Komfortní ubytování v centru Národního parku Podyjí nedaleko Vranovské přehrady, Vranova nad Dyjí a královského města Znojma. Penzion je držitelem titulu udělený AHR ČR penzion roku 2013 a 2015.

Více informací a možnost rezervace ubytování najdete na officiálních stránkách penzionu : www.penzionuhradku.cz.

View the embedded image gallery online at:
https://www.vranov-podyji.cz/ubytovani#sigFreeIde8b0ac951f

Zobrazit kompletní fotogalerii >>

Babyhotel Karolínka   baby hotel

05 03    vnit.dvur venbazen

      

Vynikající rezence na tento hotel !!!

Velmi děkujeme za úžasný týden v Babyhotelu Karolínka !    číst dále ...

 

Babyhotel Karolínka poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi s vyhřívaným bazénem a wellness. Nachází se v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí a v srdci Národního parku Podyjí. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, procházek a jiných aktivit v nedotknuté přírodě v kteroukoliv roční dobu.

Nabízíme příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích (jako například pokoj pro malé námořníky, víly...), které hravě osloví nejen vás dospělé, ale i vaše děti. A to není vše. Nabízíme toho mnohem více. Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, masážní vanou, hernou, uzavřenými dvory s krásným posezením, zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí. Venkovní bazén je vybaven systémem přírodního čištění vod. K večernímu oddechu máte možnost využít zapůjčení plynového profigrilu, nebo si sami uvařit v nově postavené venkovní kuchyni a vrátit se tak do dob našich babiček. Na každý den je připraven animační program pro děti. Naší prioritou je pružně reagovat na individuální potřeby vás zákazníků, ať již přijíždí s dětmi, nebo bez dětí.

Více informací na www.babyhotelkarolinka.cz.

View the embedded image gallery online at:
https://www.vranov-podyji.cz/ubytovani#sigFreeId39bcb3e98d

Kompletní gotogalerie zde ....

 
   
© 2016 Vranov nad Dyjí, Podyjí - ubytování a cykloturistika - Logo patička Web by Golden Orange | CMS by Joomla